Muziek Wereldmuziek Regulier / volwassenenLanguage no problem€ (tot 15,-)
donderdag 5 juni 2025

Ana-Carmen Balestra en Daan Boertien: Liederen uit Spanje en Latijns-Amerika

Ana-Carmen Balestra en Daan Boertien: Liederen uit Spanje en Latijns-Amerika

De muzikale kracht van Spanje, Mexico, Argentinië, Cuba en Chili in de stem en handen van twee uitzonderlijke artiesten: de Nederlands-Argentijnse sopraan Ana-Carmen Balestra en de pianist Daan Boertien, briljante ‘rijzende sterren’.

Je hoort werken voor solo piano, kamerliederen en werken uit het populaire repertoire, met grote namen van het culturele erfgoed in het Spaans. Ga met Ana-Carmen en Daan op reis langs enkele van de meest getalenteerde componisten van Spanje en Latijns-Amerika.

Ana-Carmen Balestra volgde een opleiding in Amsterdam, Kopenhagen en Londen, waar ze zojuist de Guildhall Wigmore Prize heeft ontvangen als erkenning voor haar talent. Pianist Daan Boertien is gespecialiseerd in de begeleiding van zangers en is sinds 2020 verbonden aan de Nationale Opera Studio. Hij treedt op met belangrijke internationale artiesten, in zalen door heel Europa en is een meermaals bekroonde kandidaat in binnen- en buitenland.

Dit concert is tot stand gekomen in samenwerking met het Centro de Estudios Pianisticos en maakt deel uit van de serie Cervantes Dom Concerten 2025.

Mis niks!
Schrijf je in voor de nieuwsbrief! 👇

Meld je aan voor de Uitmail, Kidsmail of Festivalmail.

Aanmelden voor de nieuwsbrief