Festivals KinderenGezinnenGratis
woensdag 4 juni 2025

Natuur & Cultuurdag Het Zand

Natuur & Cultuurdag

Bouw van oude pvc-buizen een coole knikkerbaan. Werk met wol bij de Schaapskooi en ga met een stekje naar huis. Bezoek het Repaircafé voor kleine reparaties. Maak een T-shirt up-to-date bij Atelier El Barnoussi. Creëer een gedicht uit afgeschreven boeken bij de Bibliotheek of maak maskers van oud karton en kom koken met kliekjes bij De Vrijstaat. Laat je voorlezen of span je in bij de oude spellen van SportUtrecht. Ga in gesprek met St. JoU of Ouders LeidscheRijn Connected. Luister naar de muziek van Klankklas en geniet van een ijsje of een lekker hapje bij de etenskramen.

Dit alles en nog veel meer . . .

Het gratis programma vol activiteiten voor kinderen van 2 tot en met 12 jaar duurt van 12.30 tot 15.00 uur. Neem je lunch, waterfles en picknickkleed mee en strijk neer op het gras. Eer zijn lekkere hapjes verkrijgbaar tegen contante betaling. Vergeet niet een stempelkaart bij de informatiekraam op te halen!

Bij slecht weer trekken de activiteiten waar mogelijk naar binnen.

De activiteiten zijn rondom Pauwoogvlinder 20, bij Buurttuin Johanniterveld én de Schaapskooi aan de Vogelvlinderweg. Meer informatie is te vinden op: https://www.doemeeinutrecht.nl/activiteit/526272/dag-van-natuur-cultuur

De Dag van Natuur & Cultuur 2025 wordt georganiseerd door Brede School Leidsche Rijn & Vleuten-De Meern en de partners: Cultuur19, DOCK, Montessorischool Arcade, Obs het Zand, ism Schaapskooi Park Groot Zandveld, SportUtrecht, St. JoU, De Vrijstaat, Ouders LR Connected, Bibliotheek Utrecht en Buurttuin Johanniterveld.

Fashion&More (Atelier El Barnoussi) is (mede) mogelijk gemaakt door het Fonds voor Cultuurparticipatie.

Mis niks!
Schrijf je in voor de nieuwsbrief! 👇

Meld je aan voor de Uitmail, Kidsmail of Festivalmail.

Aanmelden voor de nieuwsbrief