Festivals Regulier / volwassenenKinderenGezinnenGratis
zaterdag 30 mei 2026

Je geeft me vlinders

Je geeft me vlinders

Op zaterdag 30 mei kleuren de Domkerk en Lutherse kerk groen! Welkom op festival ‘Je geeft me vlinders’. Een middag om samen de aarde te ervaren, vieren én koesteren.

Op initiatief van diverse Utrechtse Groene Kerken en in samenwerking met landelijke en lokale groene initiatieven presenteren we een uitbundig programma voor jong tot oud.

Ben jij ook benieuwd hoe een onderwaterinstallatie van afvalmateriaal, of een Christelijke klimaatactivist eruitziet? Wil je een kevertje fröbelen, kennismaken met A Rocha, een live podcast meemaken, of luisteren naar een cello muziekstuk over vlinders, uitgevoerd door Nitzan Latzer?

Kom dan vooral langs en laat je inspireren.

Ook voor kinderen is er genoeg te doen. Zoals de workshop ‘Leve(n) de Planeten’, door Museum Sonnenborgh. Of ‘maak er een potje van’ met Stichting AllOne.